P6SMB11A M4G
P6SMB11A M4G Taiwan Semiconductor Corporation
P6SMB%20SERIES_N1701.pdf
Виробник: Taiwan Semiconductor Corporation
Description: TVS DIODE 9.4V 15.6V DO214AA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
ESD Protection Diodes / TVS Diodes 600W 11V 5% Unidirec tional TVS.
Інші пропозиції P6SMB11A M4G
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
P6SMB11A M4G P6SMB11A M4G Виробник : Taiwan Semiconductor P6SMB%20SERIES_N1701.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes 600W 11V 5% Unidirec tional TVS