P6SMB11A R5G
P6SMB11A R5G Taiwan Semiconductor Corporation
P6SMB%20SERIES_Q2209.pdf
Виробник: Taiwan Semiconductor Corporation
Description: TVS DIODE 9.4VWM 15.6VC DO214AA
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: DO-214AA, SMB
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 40A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 9.4V
Supplier Device Package: DO-214AA (SMB)
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 10.5V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 15.6V
Power - Peak Pulse: 600W
Написати відгук
Description: TVS DIODE 9.4VWM 15.6VC DO214AA, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AA, SMB, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 40A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 9.4V, Supplier Device Package: DO-214AA (SMB), Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 10.5V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 15.6V, Power - Peak Pulse: 600W, Power Line Protection: No.
Інші пропозиції P6SMB11A R5G
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
P6SMB11A R5G P6SMB11A R5G Виробник : Taiwan Semiconductor P6SMB%20SERIES_Q2209.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes 600W, 11V, 5%, Unidirectional, TVS