Продукція > P6S > P6SMB30AT3
P6SMB30AT3
P6_SZP6_SMB6.8AT3G_Series.pdf
Виробник:
на замовлення 1924 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис P6SMB30AT3
Description: TVS ZENER UNIDIR 600W 30V SMB, Packaging: Tape & Reel (TR).
Інші пропозиції P6SMB30AT3
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
P6SMB30AT3 Виробник : On Semiconductor P6SMB6.8AT3-D.pdf Cупрессор 30В 5%, 600Вт, SMB (SMD) Група товару: Супресори Од. вим: шт
товару немає в наявності
P6SMB30AT3 P6SMB30AT3 Виробник : onsemi P6_SZP6_SMB6.8AT3G_Series.pdf Description: TVS ZENER UNIDIR 600W 30V SMB
Packaging: Tape & Reel (TR)
товару немає в наявності
P6SMB30AT3 P6SMB30AT3 Виробник : ON Semiconductor p6smb6.8at3-d-1196020.pdf ESD Suppressors / TVS Diodes 30V 600W