Продукція > ONSEMI > P6SMB39AT3
P6SMB39AT3
P6SMB39AT3 onsemi
P6_SZP6_SMB6.8AT3G_Series.pdf
Виробник: onsemi
Description: TVS ZENER UNIDIR 600W 39V SMB
Packaging: Bulk
Part Status: Obsolete
на замовлення 204722 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
P6SMB39AT3 P6SMB39AT3 Виробник : ON Semiconductor p6smb6.8at3-d.pdf TVS Diode Single Uni-Dir 33.3V 600W Automotive AEC-Q101 2-Pin SMB T/R
Кількість Ціна
tariffCode: 85411000
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
rohsCompliant: YES
euEccn: NLR
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
usEccn: EAR99
SVHC: No SVHC (14-Jun-2023)
P6SMB39AT3 P6_SZP6_SMB6.8AT3G_Series.pdf
P6SMB39AT3 Виробник : On Semiconductor P6SMB6.8AT3-D.pdf Cупрессор 39В 5%, 600Вт, SMB (SMD) Група товару: Супресори Од. вим: шт
товару немає в наявності
P6SMB39AT3 P6SMB39AT3 Виробник : onsemi P6_SZP6_SMB6.8AT3G_Series.pdf Description: TVS ZENER UNIDIR 600W 39V SMB
Packaging: Cut Tape (CT)
Part Status: Obsolete
товару немає в наявності
Packaging: Tape & Reel (TR)
P6SMB39AT3 P6SMB39AT3 Виробник : ON Semiconductor p6smb6.8at3-d-1196020.pdf ESD Suppressors / TVS Diodes 39V 600W