P70-2200045
PD012-Product-Datasheet-POGOPINS-Pogo-Pins-and-Contact-Pads-EZi.pdf
Код товару: 171512
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Різні комплектуючі > Різні комплектуючі 1
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
P70-2200045 P70-2200045 Виробник : HARWIN P70-220.pdf Description: HARWIN - P70-2200045 - Kontakt, Steckverbinder, Positionierstift, SMD, Federkontaktstift, Spitze, 2 A, 8.2 mm
tariffCode: 85366990
Gesamtlänge: 8.2mm
Achsmittenabstand: -
rohsCompliant: Y-EX
Federkraftarbeitsweg: -
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
Nennstrom: 2A
Anfangsfederkraft: -
Messanschlussspitze: Spitze
euEccn: NLR
Steckverbinder: Federkontaktstift
Produktpalette: -
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
SVHC: Lead (04-Feb-2026)
на замовлення 2115 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 13
Packaging: Bag
Contact Finish: Gold
Mounting Type: Through Hole
Contact Type: Sleeve & Plunger (Pogo Pins)
Contact Finish Thickness: 16.0µin (0.41µm)
Contact Material: Brass
Mating Cycles: 10000
Part Status: Active
Maximum Working Height: 0.283" (7.20mm)
Recommended Working Height: 0.280" (7.10mm)
Minimum Working Height: 0.252" (6.40mm)
Pad Layout Dimension: Circular - 0.087" (2.20mm) (TH)
Plunger Size: 0.035" (0.90mm) Dia
Operating Force - Mid Compression: 99.32gf
Current Rating (Amps): 2A