Продукція > HARWIN > P70-2410045R
P70-2410045R
P70-2410045R Harwin
P70_24X-3473032.pdf
Виробник: Harwin
Terminals SMT Spring loaded pogo pin with locating peg 9.60mm height
на замовлення 5000 шт:
термін постачання 91-100 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TH SPG LOADED POGO PIN 9.6MM, Packaging: Tape & Reel (TR), Contact Finish: Gold, Current Rating (Amps): 12A, Mounting Type: Through Hole, Contact Type: Sleeve & Plunger (Pogo Pins), Contact Material: Copper Alloy, Mating Cycles: 10000, Recommended Working Height: 0.273" (6.94mm), Minimum Working Height: 0.228" (5.79mm), Pad Layout Dimension: Circular - 0.161" (4.10mm) (TH), Plunger Size: 0.050" (1.27mm) Dia, Operating Force - Mid Compression: 120.34gf.
Інші пропозиції P70-2410045R
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
P70-2410045R P70-2410045R Виробник : Harwin Inc. DRG-03236-Technical-Drawing-Datasheet-P70-24X-pdf.pdf Description: TH SPG LOADED POGO PIN 9.6MM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Contact Finish: Gold
Current Rating (Amps): 12A
Mounting Type: Through Hole
Contact Type: Sleeve & Plunger (Pogo Pins)
Contact Material: Copper Alloy
Mating Cycles: 10000
Recommended Working Height: 0.273" (6.94mm)
Minimum Working Height: 0.228" (5.79mm)
Pad Layout Dimension: Circular - 0.161" (4.10mm) (TH)
Plunger Size: 0.050" (1.27mm) Dia
Operating Force - Mid Compression: 120.34gf
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Contact Finish: Gold
Mounting Type: Through Hole
Contact Material: Copper Alloy
Mating Cycles: 10000
Current Rating (Amps): 12A