Продукція > HARWIN > P70-2520045R
P70-2520045R
P70-2520045R HARWIN
DRG-03237-Technical-Drawing-Datasheet-P70-25X-pdf.pdf
Виробник: HARWIN
Description: HARWIN - P70-2520045R - Kontakt, Federkontaktstift, Spitze, 8 A, 3.9 mm
tariffCode: 85369010
Achsmittenabstand: -
productTraceability: No
Messanschlussspitze: Spitze
rohsCompliant: YES
Nennstrom: 8A
Steckverbinder: Federkontaktstift
euEccn: NLR
Gesamtlänge: 3.9mm
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: TBA
Federkraftarbeitsweg: -
usEccn: EAR99
Anfangsfederkraft: -
Produktpalette: P70 Series
SVHC: No SVHC (21-Jan-2025)
на замовлення 2960 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 23
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SMTT SPG LOADED POGO PIN 3.9MM, Packaging: Tape & Reel (TR), Contact Finish: Gold, Current Rating (Amps): 8A, Mounting Type: Surface Mount, Contact Type: Sleeve & Plunger (Pogo Pins), Contact Material: Copper Alloy, Mating Cycles: 10000, Maximum Working Height: 0.154" (3.91mm), Recommended Working Height: 0.134" (3.41mm), Minimum Working Height: 0.114" (2.90mm), Pad Layout Dimension: Circular - 0.079" (2.00mm), Plunger Size: 0.040" (1.02mm) Dia, Operating Force - Mid Compression: 60.16gf.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
P70-2520045R P70-2520045R Виробник : Harwin P70_25X-3473070.pdf Terminals SMT Spring loaded pogo pin 3.90mm height
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
P70-2520045R P70-2520045R Виробник : Harwin Inc. DRG-03237-Technical-Drawing-Datasheet-P70-25X-pdf.pdf Description: SMTT SPG LOADED POGO PIN 3.9MM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Contact Finish: Gold
Current Rating (Amps): 8A
Mounting Type: Surface Mount
Contact Type: Sleeve & Plunger (Pogo Pins)
Contact Material: Copper Alloy
Mating Cycles: 10000
Maximum Working Height: 0.154" (3.91mm)
Recommended Working Height: 0.134" (3.41mm)
Minimum Working Height: 0.114" (2.90mm)
Pad Layout Dimension: Circular - 0.079" (2.00mm)
Plunger Size: 0.040" (1.02mm) Dia
Operating Force - Mid Compression: 60.16gf
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Contact Finish: Gold
Current Rating (Amps): 8A
Mounting Type: Surface Mount
Contact Material: Copper Alloy
Mating Cycles: 10000