Продукція > AEM, INC. > P700L-125-5.0
P700L-125-5.0
P700L-125-5.0 AEM, Inc.
P700L-Datasheet.pdf
Виробник: AEM, Inc.
Description: FUSE, SURFACE MOUNT, 125V, 5.0A,
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
Response Time: Fast Blow
Current Rating (Amps): 5 A
Voltage Rating - DC: 125 V
Melting I²t: 78.125
на замовлення 3 шт:
Написати відгук
Description: FUSE, SURFACE MOUNT, 125V, 5.0A,, Packaging: Strip, Package / Case: 2-SMD, J-Lead, Fuse Type: Board Mount (Cartridge Style Excluded), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, Response Time: Fast Blow, Current Rating (Amps): 5 A, Voltage Rating - DC: 125 V, Melting I²t: 78.125.
Інші пропозиції P700L-125-5.0
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
P700L-125-5.0 P700L-125-5.0 Виробник : AEM P700L_Datasheet_Feb_2018.pdf Surface Mount Fuses FUSE, SURFACE MOUNT, 125V, 5.0A, SMT