Продукція > PULSE > PA1005.020NL
PA1005.020NL
PA1005.020NL Pulse
spm2007_58.pdf
Виробник: Pulse
Current Transformer 1:20 1000Vrms 0.00075Ohm Prim. DCR 0.55Ohm Sec. DCR 20000mA Prim. 6 Terminal Gull Wing SMD
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CURR SENSE XFMR 1:20 20A SMD, Packaging: Tray, Mounting Type: Surface Mount, Type: Invasive, Termination Style: Gull Wing, DC Resistance (DCR): 0.75mOhm Primary, 550mOhm Secondary Max, Turns Ratio - Primary:Secondary: 1:20, Frequency Range: 20kHz ~ 1MHz, Height - Seated (Max): 0.217" (5.50mm), Inductance: 80 µH, Current Rating (Amps): 20 A.
Інші пропозиції PA1005.020NL
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PA1005.020NL PA1005.020NL Виробник : Pulse Electronics PA1005.020NL Description: CURR SENSE XFMR 1:20 20A SMD
Packaging: Tray
Mounting Type: Surface Mount
Type: Invasive
Termination Style: Gull Wing
DC Resistance (DCR): 0.75mOhm Primary, 550mOhm Secondary Max
Turns Ratio - Primary:Secondary: 1:20
Frequency Range: 20kHz ~ 1MHz
Height - Seated (Max): 0.217" (5.50mm)
Inductance: 80 µH
Current Rating (Amps): 20 A