PA1005.020QNL
PA1005.020QNL Pulse Electronics
P790.pdf
Виробник: Pulse Electronics
Current Transformers CURRENT SENSE 1:20 AECQ
на замовлення 377 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CURR SENSE XFMR 1:20 20A SMD, Packaging: Tray, Size / Dimension: 0.284" L x 0.330" W (7.21mm x 8.38mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Invasive, Termination Style: Gull Wing, DC Resistance (DCR): 0.75mOhm Primary, 550mOhm Secondary, Turns Ratio - Primary:Secondary: 1:20, Frequency Range: 50kHz ~ 1MHz, Ratings: AEC-Q200, Height - Seated (Max): 0.217" (5.50mm), Inductance: 80 µH, Current Rating (Amps): 20 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PA1005.020QNL PA1005.020QNL Виробник : Pulse Electronics P790.pdf Description: CURR SENSE XFMR 1:20 20A SMD
Packaging: Tray
Size / Dimension: 0.284" L x 0.330" W (7.21mm x 8.38mm)
Termination Style: Gull Wing
DC Resistance (DCR): 0.75mOhm Primary, 550mOhm Secondary
Turns Ratio - Primary:Secondary: 1:20
Frequency Range: 50kHz ~ 1MHz
Ratings: AEC-Q200
Height - Seated (Max): 0.217" (5.50mm)
Inductance: 80 µH
Current Rating (Amps): 20 A
на замовлення 1108 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
PA1005.020QNL PA1005.020QNL Виробник : Pulse datasheet_p790_1699027821.pdf Current Transformer 1:20 900Vrms 0.00075Ohm Prim. DCR 0.55Ohm Sec. DCR 20000mA Prim. 6 Terminal Gull Wing SMD Automotive AEC-Q200
Мінімальне замовлення: 61