PA1005.050NLT
PA1005.050NLT Pulse Electronics
PA1005.050NLT
Виробник: Pulse Electronics
Description: CURR SENSE XFMR 1:50 20A SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Size / Dimension: 0.284" L x 0.330" W (7.21mm x 8.38mm)
Termination Style: Gull Wing
DC Resistance (DCR): 0.75mOhm Primary, 1.5Ohm Secondary
Turns Ratio - Primary:Secondary: 1:50
Frequency Range: 50kHz ~ 1MHz
Height - Seated (Max): 0.217" (5.50mm)
Part Status: Active
Inductance: 500 µH
Current Rating (Amps): 20 A
на замовлення 18900 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 900
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CURR SENSE XFMR 1:50 20A SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Size / Dimension: 0.284" L x 0.330" W (7.21mm x 8.38mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Invasive, Termination Style: Gull Wing, DC Resistance (DCR): 0.75mOhm Primary, 1.5Ohm Secondary, Turns Ratio - Primary:Secondary: 1:50, Frequency Range: 50kHz ~ 1MHz, Height - Seated (Max): 0.217" (5.50mm), Part Status: Active, Inductance: 500 µH, Current Rating (Amps): 20 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PA1005.050NLT PA1005.050NLT Виробник : Pulse spm2007_58.pdf Current Transformer 1:50 1000Vrms 0.00075Ohm Prim. DCR 1.5Ohm Sec. DCR 20000mA Prim. 6 Terminal Gull Wing SMD
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 126
Мінімальне замовлення: 71
Мінімальне замовлення: 106
Мінімальне замовлення: 6
PA1005.050NLT PA1005.050NLT Виробник : Pulse Electronics SPM2007_58.pdf Current Transformers SMD Current Sense 500uH 1.5Ohms
на замовлення 790 шт:
Мінімальне замовлення: 3
PA1005.050NLT PA1005.050NLT Виробник : Pulse Electronics PA1005.050NLT Description: CURR SENSE XFMR 1:50 20A SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Termination Style: Gull Wing
Frequency Range: 50kHz ~ 1MHz
Part Status: Active
Inductance: 500 µH
Current Rating (Amps): 20 A
Мінімальне замовлення: 2
товару немає в наявності
товару немає в наявності
PA1005.050NLT Виробник : Pulse SPM2007.pdf Код виробника: PA1005.050NLT Трансформатор тока, 20А, 1:50, SMD Група товару: Датчики електричних та магнітних величин Од. вим: шт