PA1005.050QNL
PA1005.050QNL Pulse Electronics
P790.pdf
Виробник: Pulse Electronics
Description: CURR SENSE XFMR 1:50 20A SMD
Packaging: Tray
Size / Dimension: 0.284" L x 0.330" W (7.21mm x 8.38mm)
Termination Style: Gull Wing
DC Resistance (DCR): 0.75mOhm Primary, 1.5Ohm Secondary
Turns Ratio - Primary:Secondary: 1:50
Frequency Range: 50kHz ~ 1MHz
Ratings: AEC-Q200
Height - Seated (Max): 0.217" (5.50mm)
Inductance: 500 µH
Current Rating (Amps): 20 A
на замовлення 740 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: CURR SENSE XFMR 1:50 20A SMD, Packaging: Tray, Size / Dimension: 0.284" L x 0.330" W (7.21mm x 8.38mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Invasive, Termination Style: Gull Wing, DC Resistance (DCR): 0.75mOhm Primary, 1.5Ohm Secondary, Turns Ratio - Primary:Secondary: 1:50, Frequency Range: 50kHz ~ 1MHz, Ratings: AEC-Q200, Height - Seated (Max): 0.217" (5.50mm), Inductance: 500 µH, Current Rating (Amps): 20 A.
Інші пропозиції PA1005.050QNL
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PA1005.050QNL PA1005.050QNL Виробник : Pulse datasheet_p790_1699027821.pdf Current Transformer 1:50 900Vrms 0.00075Ohm Prim. DCR 1.5Ohm Sec. DCR 20000mA Prim. 6 Terminal Gull Wing SMD Automotive AEC-Q200