PA1005.050QNLT
PA1005.050QNLT Pulse Electronics
PA1005.050QNLT
Виробник: Pulse Electronics
Description: CURR SENSE XFMR 1:50 20A SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Size / Dimension: 0.284" L x 0.330" W (7.21mm x 8.38mm)
Termination Style: Gull Wing
DC Resistance (DCR): 0.75mOhm Primary, 1.5Ohm Secondary Max
Turns Ratio - Primary:Secondary: 1:50
Frequency Range: 50kHz ~ 1MHz
Ratings: AEC-Q200
Height - Seated (Max): 0.217" (5.50mm)
Part Status: Active
Inductance: 500 µH
Current Rating (Amps): 20 A
на замовлення 900 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 900
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: PULSE ELECTRONICS - PA1005.050QNLT - CURRENT TRANSFORMER, AEC-Q200, 1:50, 20A, tariffCode: 85043129, rohsCompliant: YES, Induktivität: 500µH, Sekundärer DC-Widerstand: 1.5ohm, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Frequenzbereich: 50kHz to 1MHz, Transformatormontage: Surface Mount, Primärer DC-Widerstand: 750µohm, usEccn: EAR99, Transformatoranschlüsse: Gull Wing, euEccn: NLR, Windungsverhältnis: 1:50, ET-Konstante: -, Produktpalette: PA1005QNL Series, productTraceability: No, Primärstrom: 20A, directShipCharge: 25, SVHC: No SVHC (17-Jan-2023).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
на замовлення 2114 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
PA1005.050QNLT PA1005.050QNLT Виробник : Pulse Electronics PA1005.050QNLT Description: CURR SENSE XFMR 1:50 20A SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Termination Style: Gull Wing
Frequency Range: 50kHz ~ 1MHz
Ratings: AEC-Q200
Part Status: Active
Inductance: 500 µH
Current Rating (Amps): 20 A
Мінімальне замовлення: 2
PA1005.050QNLT PA1005.050QNLT Виробник : PULSE ELECTRONICS 2621287.pdf Description: PULSE ELECTRONICS - PA1005.050QNLT - CURRENT TRANSFORMER, AEC-Q200, 1:50, 20A
tariffCode: 85043129
rohsCompliant: YES
Induktivität: 500µH
Sekundärer DC-Widerstand: 1.5ohm
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Frequenzbereich: 50kHz to 1MHz
Transformatormontage: Surface Mount
Primärer DC-Widerstand: 750µohm
usEccn: EAR99
Transformatoranschlüsse: Gull Wing
euEccn: NLR
Windungsverhältnis: 1:50
ET-Konstante: -
Produktpalette: PA1005QNL Series
productTraceability: No
Primärstrom: 20A