Продукція > PULSE > PA1211.221NLT
PA1211.221NLT
PA1211.221NLT Pulse
datasheet_spm2007_29_26feb21_1614357347.pdf
Виробник: Pulse
Inductor Power Bead Shielded Wirewound 0.22uH/0.176uH 20% 25A 0.00055Ohm DCR T/R
на замовлення 2000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції PA1211.221NLT
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PA1211.221NLT Виробник : Pulse Electronics Corporation SPM2007_29.pdf Description: FIXED IND 220NH 25A 0.55 MOHM
на замовлення 13 шт:
PA1211.221NLT PA1211.221NLT Виробник : Pulse datasheet_spm2007_29_26feb21_1614357347.pdf Inductor Power Bead Shielded Wirewound 0.22uH/0.176uH 20% 25A 0.00055Ohm DCR T/R