Продукція > PA1 > PA1212.700NLT
PA1212.700NLT
PA1212.700NLT
Виробник:
на замовлення 421 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис PA1212.700NLT
Description: FIXED IND 72NH 31A 0.46 MOHM SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.276" L x 0.276" W (7.00mm x 7.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -40°C ~ 130°C, DC Resistance (DCR): 0.46mOhm, Current - Saturation (Isat): 58A, Height - Seated (Max): 0.195" (4.96mm), Inductance: 72 nH, Current Rating (Amps): 31 A.
Інші пропозиції PA1212.700NLT
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PA1212.700NLT Виробник : Pulse Electronics PA1212.700NLT Description: FIXED IND 72NH 31A 0.46 MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.276" L x 0.276" W (7.00mm x 7.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -40°C ~ 130°C
DC Resistance (DCR): 0.46mOhm
Current - Saturation (Isat): 58A
Height - Seated (Max): 0.195" (4.96mm)
Inductance: 72 nH
Current Rating (Amps): 31 A