PA1276NLT
PA1276NLT Pulse Electronics
PA1276NLT
Виробник: Pulse Electronics
Description: XFRMR 12V 13.5W 77.4UH POE EP13
Packaging: Tape & Reel (TR)
Inductance: 77.4µH
Size / Dimension: 0.551" L x 0.695" W (14.00mm x 17.65mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 130°C
Transformer Type: Isolation and Data Interface (Encapsulated)
Turns Ratio - Primary:Secondary: 1:0.682:0.682
Height - Seated (Max): 0.500" (12.70mm)
Part Status: Active
на замовлення 750 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 150
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: XFRMR 12V 13.5W 77.4UH POE EP13, Packaging: Tape & Reel (TR), Inductance: 77.4µH, Size / Dimension: 0.551" L x 0.695" W (14.00mm x 17.65mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 130°C, Transformer Type: Isolation and Data Interface (Encapsulated), Turns Ratio - Primary:Secondary: 1:0.682:0.682, Height - Seated (Max): 0.500" (12.70mm), Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PA1276NLT PA1276NLT Виробник : Pulse datasheet_p675_16324187384.pdf Switching Transformer 1:0.682:0.682 0.1Ohm/0.27Ohm Prim. DCR 0.0065Ohm Sec. DCR 13.5W 10 Terminal Gull Wing SMD
на замовлення 299 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 64
на замовлення 300 шт:
Мінімальне замовлення: 150
на замовлення 33 шт:
Мінімальне замовлення: 4
на замовлення 181 шт:
Мінімальне замовлення: 58
Мінімальне замовлення: 250
PA1276NLT PA1276NLT Виробник : Pulse Electronics PA1276NLT Description: XFRMR 12V 13.5W 77.4UH POE EP13
Packaging: Cut Tape (CT)
Inductance: 77.4µH
Mounting Type: Surface Mount
Part Status: Active
на замовлення 756 шт:
Мінімальне замовлення: 2
PA1276NLT PA1276NLT Виробник : Pulse Electronics P675-2903965.pdf Power Transformers SMD HiFreq WireWound 77.4uH .27Ohms
на замовлення 420 шт:
Мінімальне замовлення: 2
на замовлення 33 шт:
товару немає в наявності
товару немає в наявності
PA1276NLT Виробник : Pulse SPM2007_55.pdf Трансформатор PoE, Cпівв. витків = 1:0,682:0,682, L = 77,4 мкГн, Розм., мм = 14,00 х 17,65 х 12,70,... Група товару: Трансформатори Корпус: 14.00x17.65x12.70mm Од. вим: шт