PA1320.121NLT
PA1320.121NLT Pulse Electronics
SPM2007_30-2904862.pdf
Виробник: Pulse Electronics
Power Inductors - SMD SMT POWER BEAD
на замовлення 2990 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 120NH 40A 0.48MOHM SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.410" L x 0.315" W (10.41mm x 8.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -40°C ~ 130°C, DC Resistance (DCR): 0.48mOhm, Current - Saturation (Isat): 74A, Height - Seated (Max): 0.256" (6.50mm), Part Status: Active, Inductance: 120 nH, Current Rating (Amps): 40 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PA1320.121NLT Виробник : Pulse Electronics PA1320.121NLT Description: FIXED IND 120NH 40A 0.48MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.410" L x 0.315" W (10.41mm x 8.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -40°C ~ 130°C
DC Resistance (DCR): 0.48mOhm
Current - Saturation (Isat): 74A
Height - Seated (Max): 0.256" (6.50mm)
Part Status: Active
Inductance: 120 nH
Current Rating (Amps): 40 A
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 750
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
DC Resistance (DCR): 0.48mOhm
Part Status: Active
Inductance: 120 nH
Current Rating (Amps): 40 A