Продукція > PULSE > PA1320.141NLT
PA1320.141NLT
PA1320.141NLT Pulse
spm2007_30.pdf
Виробник: Pulse
Inductor Power Bead Wirewound 0.14uH 20% 40A 0.00048Ohm DCR T/R
на замовлення 611 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 348
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PA1320.141NLT PA1320.141NLT Виробник : Pulse spm2007_30.pdf Inductor Power Bead Wirewound 0.14uH 20% 40A 0.00048Ohm DCR T/R
на замовлення 611 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 232
PA1320.141NLT Виробник : Pulse Electronics Corporation SPM2007_30.pdf Description: FIXED IND 140NH 40A 0.48 MOHM
на замовлення 13 шт: