Продукція > YAGEO > PA2010FKE070R01Z
PA2010FKE070R01Z
PA2010FKE070R01Z YAGEO
PYU-PA0100_2512_51_ROHS
Виробник: YAGEO
Description: YAGEO - PA2010FKE070R01Z - Strommesswiderstand, Oberflächenmontage, 0.01 ohm, PA Series, 2010 [Metrisch 5025], 500 mW, ± 1%
tariffCode: 85332900
Produkthöhe: 0.4mm
rohsCompliant: YES
Bauform/Gehäuse des Widerstands: 2010 [Metrisch 5025]
Widerstandstechnologie: Metallband
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: AEC-Q200
Nennleistung: 500mW
isCanonical: Y
Widerstand: 0.01ohm
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Widerstandstoleranz: 0
Temperaturkoeffizient: ± 50ppm/°C
Produktlänge: 5.08mm
euEccn: NLR
Produktpalette: PA Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Betriebstemperatur, max.: 170°C
Produktbreite: 2.54mm
SVHC: No SVHC (04-Feb-2026)
на замовлення 1920 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 46
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: YAGEO - PA2010FKE070R01Z - Strommesswiderstand, Oberflächenmontage, 0.01 ohm, PA Series, 2010 [Metrisch 5025], 500 mW, ± 1%, tariffCode: 85332900, Produkthöhe: 0.4mm, rohsCompliant: YES, Bauform/Gehäuse des Widerstands: 2010 [Metrisch 5025], Widerstandstechnologie: Metallband, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Qualifikation: AEC-Q200, Nennleistung: 500mW, isCanonical: Y, Widerstand: 0.01ohm, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Widerstandstoleranz: 0, Temperaturkoeffizient: ± 50ppm/°C, Produktlänge: 5.08mm, euEccn: NLR, Produktpalette: PA Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Betriebstemperatur, max.: 170°C, Produktbreite: 2.54mm, SVHC: No SVHC (04-Feb-2026).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PA2010FKE070R01Z PA2010FKE070R01Z Виробник : YAGEO PYU-PA0100_2512_51_ROHS Description: YAGEO - PA2010FKE070R01Z - Strommesswiderstand, Oberflächenmontage, 0.01 ohm, PA Series, 2010 [Metrisch 5025], 500 mW, ± 1%
tariffCode: 85332900
Produkthöhe: 0.4mm
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: AEC-Q200
Nennleistung: 500mW
isCanonical: N
Widerstand: 0.01ohm
usEccn: EAR99
Widerstandstoleranz: 0
Produktlänge: 5.08mm
euEccn: NLR
Produktpalette: PA Series
productTraceability: No
Produktbreite: 2.54mm