PA2050.582NL Pulse Electronics
PA2050.582NL
Виробник: Pulse Electronics
Description: FIXED IND 5.8UH 14.4A 4.4MOHM SM
Tolerance: ±10%
Packaging: Tray
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.875" L x 0.750" W (22.23mm x 19.05mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 130°C
DC Resistance (DCR): 4.4mOhm
Current - Saturation (Isat): 22A
Height - Seated (Max): 0.480" (12.20mm)
Inductance: 5.8 µH
Current Rating (Amps): 14.4 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 5.8UH 14.4A 4.4MOHM SM, Tolerance: ±10%, Packaging: Tray, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.875" L x 0.750" W (22.23mm x 19.05mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 130°C, DC Resistance (DCR): 4.4mOhm, Current - Saturation (Isat): 22A, Height - Seated (Max): 0.480" (12.20mm), Inductance: 5.8 µH, Current Rating (Amps): 14.4 A.