PA2240.472NLT
PA2240.472NLT Pulse Electronics
PA2240.472NLT
Виробник: Pulse Electronics
Description: FIXED IND 4.7UH 13.6A 13.5 MOHM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.307" L x 0.299" W (7.80mm x 7.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 13.5mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 14A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.276" (7.00mm)
Inductance: 4.7 µH
Current Rating (Amps): 13.6 A
на замовлення 2100 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 700
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 4.7UH 13.6A 13.5 MOHM, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.307" L x 0.299" W (7.80mm x 7.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 13.5mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 14A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.276" (7.00mm), Inductance: 4.7 µH, Current Rating (Amps): 13.6 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PA2240.472NLT PA2240.472NLT Виробник : Pulse Electronics PA2240.472NLT Description: FIXED IND 4.7UH 13.6A 13.5 MOHM
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Inductance: 4.7 µH
Current Rating (Amps): 13.6 A
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
PA2240.472NLT PA2240.472NLT Виробник : Pulse Electronics PA2240.472NLT Power Inductors - SMD 4.7 uH 13.6 A 20 % Shielded DCR=13.5 mOhms