PA2240.682NLT
PA2240.682NLT Pulse Electronics
PA2240.682NLT
Виробник: Pulse Electronics
Description: FIXED IND 6.8UH 9.5A 19.6MOHM SM
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.307" L x 0.299" W (7.80mm x 7.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 19.6mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 11A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.276" (7.00mm)
Inductance: 6.8 µH
Current Rating (Amps): 9.5 A
на замовлення 601 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 6.8UH 9.5A 19.6MOHM SM, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.307" L x 0.299" W (7.80mm x 7.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 19.6mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 11A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.276" (7.00mm), Inductance: 6.8 µH, Current Rating (Amps): 9.5 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PA2240.682NLT PA2240.682NLT Виробник : Pulse Electronics PA2240.682NLT Power Inductors - SMD 6.8 uH 9.5 A 20 % Shielded DCR=19.6 mOhms
на замовлення 1340 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
PA2240.682NLT PA2240.682NLT Виробник : Pulse Electronics PA2240.682NLT Description: FIXED IND 6.8UH 9.5A 19.6MOHM SM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Inductance: 6.8 µH
Current Rating (Amps): 9.5 A