PA2241.103NLT
PA2241.103NLT PULSE ELECTRONICS
PA2241.103NLT
Виробник: PULSE ELECTRONICS
Description: PULSE ELECTRONICS - PA2241.103NLT - Leistungsinduktivität (SMD), 10 µH, 8.7 A, Geschirmt, 10 A, PA2241.XXXNLT Series
tariffCode: 85045000
Produkthöhe: 7.7mm
rohsCompliant: YES
Induktivität: 10µH
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 0.0229ohm
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
RMS-Strom Irms: 8.7A
Sättigungsstrom (Isat): 10A
Produktlänge: 8.9mm
euEccn: NLR
Produktpalette: PA2241.XXXNLT Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Produktbreite: 8.5mm
на замовлення 450 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: PULSE ELECTRONICS - PA2241.103NLT - Leistungsinduktivität (SMD), 10 µH, 8.7 A, Geschirmt, 10 A, PA2241.XXXNLT Series, tariffCode: 85045000, Produkthöhe: 7.7mm, rohsCompliant: YES, Induktivität: 10µH, Bauart der Induktivität: Geschirmt, Induktivitätstoleranz: ± 20%, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Bauform/Gehäuse der Induktivität: -, DC-Widerstand, max.: 0.0229ohm, isCanonical: Y, usEccn: EAR99, RMS-Strom Irms: 8.7A, Sättigungsstrom (Isat): 10A, Produktlänge: 8.9mm, euEccn: NLR, Produktpalette: PA2241.XXXNLT Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Produktbreite: 8.5mm, SVHC: No SVHC (27-Jun-2024).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PA2241.103NLT PA2241.103NLT Виробник : Pulse Electronics pa2241.182nlt Description: IND PWR MOLDED 10UH 8.7A
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.350" L x 0.335" W (8.90mm x 8.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 22.9mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 10A
Material - Core: Metal Composite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.315" (8.00mm)
Inductance: 10 µH
Current Rating (Amps): 8.7 A
на замовлення 438 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
PA2241.103NLT PA2241.103NLT Виробник : Pulse Electronics pa2241.182nlt Power Inductors - SMD 10uH 8.7A DCR=22.9mOhms SMT
Мінімальне замовлення: 3
PA2241.103NLT PA2241.103NLT Виробник : PULSE ELECTRONICS PA2241.103NLT Description: PULSE ELECTRONICS - PA2241.103NLT - Leistungsinduktivität (SMD), 10 µH, 8.7 A, Geschirmt, 10 A, PA2241.XXXNLT Series
tariffCode: 85045000
Produkthöhe: 7.7mm
rohsCompliant: YES
Induktivität: 10µH
Bauart der Induktivität: Geschirmt
Induktivitätstoleranz: ± 20%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Bauform/Gehäuse der Induktivität: -
DC-Widerstand, max.: 0.0229ohm
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
RMS-Strom Irms: 8.7A
Sättigungsstrom (Isat): 10A
Produktlänge: 8.9mm
euEccn: NLR
Produktbreite: 8.5mm
SVHC: No SVHC (27-Jun-2024)
на замовлення 450 шт:
Мінімальне замовлення: 7
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Molded
Inductance: 10 µH
Current Rating (Amps): 8.7 A