PA2241.182NLT
PA2241.182NLT PULSE ELECTRONICS
PA2241.182NLT
Виробник: PULSE ELECTRONICS
Description: PULSE ELECTRONICS - PA2241.182NLT - Leistungsinduktivität (SMD), 1.8 µH, 24 A, Geschirmt, 24 A, PA2241.XXXNLT Series
tariffCode: 85045000
Produkthöhe: 7.7mm
rohsCompliant: YES
Induktivität: 1.8µH
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 0.004ohm
usEccn: EAR99
RMS-Strom Irms: 24A
Sättigungsstrom (Isat): 24A
Produktlänge: 8.9mm
euEccn: NLR
Produktpalette: PA2241.XXXNLT Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Produktbreite: 8.5mm
на замовлення 450 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: PULSE ELECTRONICS - PA2241.182NLT - Leistungsinduktivität (SMD), 1.8 µH, 24 A, Geschirmt, 24 A, PA2241.XXXNLT Series, tariffCode: 85045000, Produkthöhe: 7.7mm, rohsCompliant: YES, Induktivität: 1.8µH, Bauart der Induktivität: Geschirmt, Induktivitätstoleranz: ± 20%, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Bauform/Gehäuse der Induktivität: -, DC-Widerstand, max.: 0.004ohm, usEccn: EAR99, RMS-Strom Irms: 24A, Sättigungsstrom (Isat): 24A, Produktlänge: 8.9mm, euEccn: NLR, Produktpalette: PA2241.XXXNLT Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Produktbreite: 8.5mm, SVHC: No SVHC (27-Jun-2024).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PA2241.182NLT PA2241.182NLT Виробник : Pulse Electronics Power Inductors - SMD 1.8uH 24A DCR=4mOhms SMT
на замовлення 1345 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
PA2241.182NLT PA2241.182NLT Виробник : PULSE ELECTRONICS PA2241.182NLT Description: PULSE ELECTRONICS - PA2241.182NLT - Leistungsinduktivität (SMD), 1.8 µH, 24 A, Geschirmt, 24 A, PA2241.XXXNLT Series
tariffCode: 85045000
Produkthöhe: 7.7mm
rohsCompliant: YES
Induktivität: 1.8µH
Bauart der Induktivität: Geschirmt
Induktivitätstoleranz: ± 20%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Bauform/Gehäuse der Induktivität: -
DC-Widerstand, max.: 0.004ohm
usEccn: EAR99
RMS-Strom Irms: 24A
Sättigungsstrom (Isat): 24A
Produktlänge: 8.9mm
euEccn: NLR
Produktbreite: 8.5mm