PA2241.332NLT
PA2241.332NLT Pulse Electronics
Виробник: Pulse Electronics
Power Inductors - SMD 3.3uH 18A DCR=7.3mOhms SMT
на замовлення 1321 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук