PA2241.472NLT
PA2241.472NLT PULSE ELECTRONICS
DATASHEET_P942
Виробник: PULSE ELECTRONICS
Description: PULSE ELECTRONICS - PA2241.472NLT - Leistungsinduktivität (SMD), 4.7 µH, 14.6 A, Geschirmt, 17 A, PICC
tariffCode: 85045000
Produkthöhe: 7.7mm
rohsCompliant: YES
Induktivität: 4.7µH
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 9800µohm
isCanonical: N
usEccn: EAR99
RMS-Strom Irms: 14.6A
Sättigungsstrom (Isat): 17A
Produktlänge: 8.9mm
euEccn: NLR
Produktpalette: PICC
productTraceability: No
Produktbreite: 8.5mm
SVHC: No SVHC (04-Feb-2026)
на замовлення 365 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: PULSE ELECTRONICS - PA2241.472NLT - Leistungsinduktivität (SMD), 4.7 µH, 14.6 A, Geschirmt, 17 A, PICC, tariffCode: 85045000, Produkthöhe: 7.7mm, rohsCompliant: YES, Induktivität: 4.7µH, Bauart der Induktivität: Geschirmt, Induktivitätstoleranz: ± 20%, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Bauform/Gehäuse der Induktivität: -, DC-Widerstand, max.: 9800µohm, isCanonical: Y, usEccn: EAR99, RMS-Strom Irms: 14.6A, Sättigungsstrom (Isat): 17A, Produktlänge: 8.9mm, euEccn: NLR, Produktpalette: PICC, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Produktbreite: 8.5mm, SVHC: No SVHC (04-Feb-2026).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PA2241.472NLT PA2241.472NLT Виробник : Pulse Electronics Power Inductors - SMD 4.7uH 14.6A DCR=9.8mOhms SMT
на замовлення 1800 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
PA2241.472NLT PA2241.472NLT Виробник : PULSE ELECTRONICS DATASHEET_P942 Description: PULSE ELECTRONICS - PA2241.472NLT - Leistungsinduktivität (SMD), 4.7 µH, 14.6 A, Geschirmt, 17 A, PICC
tariffCode: 85045000
Produkthöhe: 7.7mm
rohsCompliant: YES
Induktivität: 4.7µH
Bauart der Induktivität: Geschirmt
Induktivitätstoleranz: ± 20%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Bauform/Gehäuse der Induktivität: -
DC-Widerstand, max.: 9800µohm
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
RMS-Strom Irms: 14.6A
Sättigungsstrom (Isat): 17A
Produktlänge: 8.9mm
euEccn: NLR
Produktpalette: PICC
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Produktbreite: 8.5mm