PA2242.561NLT
PA2242.561NLT Pulse Electronics
pa2242.281nlt
Виробник: Pulse Electronics
Power Inductors - SMD 0.56uH 32A DCR=2.75mOhms SMT
на замовлення 995 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IND PWR MOLDED 0.56UH 32A, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.469" L x 0.433" W (11.90mm x 11.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 2.75mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 39A, Material - Core: Metal Composite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.122" (3.10mm), Inductance: 560 nH, Current Rating (Amps): 32 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PA2242.561NLT PA2242.561NLT Виробник : Pulse Electronics pa2242.281nlt Description: IND PWR MOLDED 0.56UH 32A
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.469" L x 0.433" W (11.90mm x 11.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 2.75mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 39A
Material - Core: Metal Composite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.122" (3.10mm)
Inductance: 560 nH
Current Rating (Amps): 32 A
на замовлення 996 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Molded
Inductance: 560 nH
Current Rating (Amps): 32 A