PA2243.332NLT
PA2243.332NLT Pulse Electronics
pa2243.681nlt
Виробник: Pulse Electronics
Description: IND PWR MOLDED 3.3UH 16.8A
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.469" L x 0.433" W (11.90mm x 11.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 7.7mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 25A
Material - Core: Metal Composite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.236" (6.00mm)
Inductance: 3.3 µH
Current Rating (Amps): 16.8 A
на замовлення 1500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: PULSE ELECTRONICS - PA2243.332NLT - Leistungsinduktivität (SMD), 3.3 µH, 16.8 A, Geschirmt, 25 A, PA2243.XXXNLT Series, tariffCode: 85045000, Produkthöhe: 5.7mm, rohsCompliant: YES, Induktivität: 3.3µH, Bauart der Induktivität: Geschirmt, Induktivitätstoleranz: ± 20%, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Bauform/Gehäuse der Induktivität: -, DC-Widerstand, max.: 7700µohm, usEccn: EAR99, RMS-Strom Irms: 16.8A, Sättigungsstrom (Isat): 25A, Produktlänge: 11.9mm, euEccn: NLR, Produktpalette: PA2243.XXXNLT Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Produktbreite: 11mm, SVHC: No SVHC (27-Jun-2024).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PA2243.332NLT PA2243.332NLT Виробник : PULSE ELECTRONICS PA2243.332NLT Description: PULSE ELECTRONICS - PA2243.332NLT - Leistungsinduktivität (SMD), 3.3 µH, 16.8 A, Geschirmt, 25 A, PA2243.XXXNLT Series
tariffCode: 85045000
Produkthöhe: 5.7mm
rohsCompliant: YES
Induktivität: 3.3µH
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 7700µohm
usEccn: EAR99
RMS-Strom Irms: 16.8A
Sättigungsstrom (Isat): 25A
Produktlänge: 11.9mm
euEccn: NLR
Produktpalette: PA2243.XXXNLT Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Produktbreite: 11mm
на замовлення 500 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
PA2243.332NLT PA2243.332NLT Виробник : Pulse Electronics pa2243.681nlt Power Inductors - SMD 3.3uH 16.8A DCR=7.7mOhms SMT
на замовлення 974 шт:
Мінімальне замовлення: 3
tariffCode: 85045000
Produkthöhe: 5.7mm
rohsCompliant: YES
Induktivität: 3.3µH
Bauart der Induktivität: Geschirmt
Induktivitätstoleranz: ± 20%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Bauform/Gehäuse der Induktivität: -
DC-Widerstand, max.: 7700µohm
usEccn: EAR99
RMS-Strom Irms: 16.8A
Sättigungsstrom (Isat): 25A
Produktlänge: 11.9mm
euEccn: NLR
Produktbreite: 11mm
SVHC: No SVHC (27-Jun-2024)
Мінімальне замовлення: 6
PA2243.332NLT PA2243.332NLT Виробник : Pulse Electronics pa2243.681nlt Description: IND PWR MOLDED 3.3UH 16.8A
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Molded
Inductance: 3.3 µH
Current Rating (Amps): 16.8 A