PA2243.472NLT
PA2243.472NLT Pulse Electronics
datasheet_p943_1704296367-3371217.pdf
Виробник: Pulse Electronics
Power Inductors - SMD 4.7uH 14A DCR=10.72mOhms SMT
на замовлення 1000 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук