PA2244.152NLT
PA2244.152NLT Pulse Electronics
datasheet_p943_1704296367-3371213.pdf
Виробник: Pulse Electronics
Power Inductors - SMD 1.5uH 35.5A DCR=1.76mOhms SMT
на замовлення 900 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук