PA2244.153NLT
PA2244.153NLT Pulse Electronics
datasheet_p943_1704296367-3371213.pdf
Виробник: Pulse Electronics
Power Inductors - SMD 15uH 13.8A DCR=19.3mOhms SMT
на замовлення 736 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук