PA2244.562NLT
PA2244.562NLT Pulse Electronics
Виробник: Pulse Electronics
Power Inductors - SMD 5.6uH 21.2A DCR=7.2mOhms SMT
на замовлення 803 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук