PA2247.223NLT
PA2247.223NLT Pulse Electronics
P864-2902958.pdf
Виробник: Pulse Electronics
Power Inductors - SMD 22 uH 16 A 20 % Shielded DCR=15.8 mOhms
на замовлення 595 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PA2247.223NLT PA2247.223NLT Виробник : Pulse Electronics pa2247.472nlt Description: FIXED IND 22UH 16A 15.8MOHM SMD
на замовлення 750 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 150