Продукція > YAGEO > PA2512DKE7W0R02E
PA2512DKE7W0R02E
PA2512DKE7W0R02E YAGEO
PA2512DKE7W0R02E
Виробник: YAGEO
Description: YAGEO - PA2512DKE7W0R02E - Strommesswiderstand, Oberflächenmontage, 0.02 ohm, PA_E Series, 2512 [Metrisch 6432], 2 W, ± 0.5%
tariffCode: 85332900
Produkthöhe: 0.4mm
rohsCompliant: YES
Bauform/Gehäuse des Widerstands: 2512 [Metrisch 6432]
Widerstandstechnologie: Metallband
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: AEC-Q200
Nennleistung: 2W
isCanonical: Y
Widerstand: 0.02ohm
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Widerstandstoleranz: ± 0.5%
Temperaturkoeffizient: ± 50ppm/°C
Produktlänge: 6.35mm
euEccn: NLR
Produktpalette: PA_E Series
productTraceability: No
Betriebstemperatur, max.: 170°C
Produktbreite: 3.18mm
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
на замовлення 3940 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 14
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: YAGEO - PA2512DKE7W0R02E - Strommesswiderstand, Oberflächenmontage, 0.02 ohm, PA_E Series, 2512 [Metrisch 6432], 2 W, ± 0.5%, tariffCode: 85332900, Produkthöhe: 0.4mm, rohsCompliant: YES, Bauform/Gehäuse des Widerstands: 2512 [Metrisch 6432], Widerstandstechnologie: Metallband, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Qualifikation: AEC-Q200, Nennleistung: 2W, isCanonical: Y, Widerstand: 0.02ohm, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Widerstandstoleranz: ± 0.5%, Temperaturkoeffizient: ± 50ppm/°C, Produktlänge: 6.35mm, euEccn: NLR, Produktpalette: PA_E Series, productTraceability: No, Betriebstemperatur, max.: 170°C, Produktbreite: 3.18mm, SVHC: No SVHC (25-Jun-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PA2512DKE7W0R02E PA2512DKE7W0R02E Виробник : YAGEO PA2512DKE7W0R02E Description: YAGEO - PA2512DKE7W0R02E - Strommesswiderstand, Oberflächenmontage, 0.02 ohm, PA_E Series, 2512 [Metrisch 6432], 2 W, ± 0.5%
tariffCode: 85332900
Produkthöhe: 0.4mm
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: AEC-Q200
Nennleistung: 2W
isCanonical: N
Widerstand: 0.02ohm
usEccn: EAR99
Widerstandstoleranz: ± 0.5%
Produktlänge: 6.35mm
euEccn: NLR
Produktpalette: PA_E Series
productTraceability: No
Produktbreite: 3.18mm