Продукція > YAGEO > PA2512FKE7T0R1E
PA2512FKE7T0R1E
PA2512FKE7T0R1E YAGEO
PYU-PA_E_51_ROHS
Виробник: YAGEO
Description: YAGEO - PA2512FKE7T0R1E - Strommesswiderstand, Oberflächenmontage, 0.1 ohm, PA_E Series, 2512 [Metrisch 6432], 3 W, ± 1%
tariffCode: 85332900
Produkthöhe: 0.4mm
rohsCompliant: YES
Bauform/Gehäuse des Widerstands: 2512 [Metrisch 6432]
Widerstandstechnologie: Metallband
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: AEC-Q200
Nennleistung: 3W
isCanonical: Y
Widerstand: 0.1ohm
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Widerstandstoleranz: 0
Temperaturkoeffizient: ± 50ppm/°C
Produktlänge: 6.35mm
euEccn: NLR
Produktpalette: PA_E Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Betriebstemperatur, max.: 170°C
Produktbreite: 3.18mm
SVHC: No SVHC (04-Feb-2026)
на замовлення 2640 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: YAGEO - PA2512FKE7T0R1E - Strommesswiderstand, Oberflächenmontage, 0.1 ohm, PA_E Series, 2512 [Metrisch 6432], 3 W, ± 1%, tariffCode: 85332900, Produkthöhe: 0.4mm, rohsCompliant: YES, Bauform/Gehäuse des Widerstands: 2512 [Metrisch 6432], Widerstandstechnologie: Metallband, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Qualifikation: AEC-Q200, Nennleistung: 3W, isCanonical: Y, Widerstand: 0.1ohm, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Widerstandstoleranz: 0, Temperaturkoeffizient: ± 50ppm/°C, Produktlänge: 6.35mm, euEccn: NLR, Produktpalette: PA_E Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Betriebstemperatur, max.: 170°C, Produktbreite: 3.18mm, SVHC: No SVHC (04-Feb-2026).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PA2512FKE7T0R1E PA2512FKE7T0R1E Виробник : YAGEO PYU-PA_E_51_ROHS Description: YAGEO - PA2512FKE7T0R1E - Strommesswiderstand, Oberflächenmontage, 0.1 ohm, PA_E Series, 2512 [Metrisch 6432], 3 W, ± 1%
tariffCode: 85332900
Produkthöhe: 0.4mm
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: AEC-Q200
Nennleistung: 3W
isCanonical: N
Widerstand: 0.1ohm
usEccn: EAR99
Widerstandstoleranz: 0
Produktlänge: 6.35mm
euEccn: NLR
Produktpalette: PA_E Series
productTraceability: No
Produktbreite: 3.18mm