PA3790.151HLT
PA3790.151HLT Pulse Electronics
P720.pdf
Виробник: Pulse Electronics
Description: FIXED IND 150NH 57A 0.29MOHM SMD
Tolerance: ±15%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.492" L x 0.315" W (12.50mm x 8.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -40°C ~ 130°C
DC Resistance (DCR): 0.29mOhm
Current - Saturation (Isat): 98A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.315" (8.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 150 nH
Current Rating (Amps): 57 A
на замовлення 1470 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 150NH 57A 0.29MOHM SMD, Tolerance: ±15%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.492" L x 0.315" W (12.50mm x 8.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -40°C ~ 130°C, DC Resistance (DCR): 0.29mOhm, Current - Saturation (Isat): 98A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.315" (8.00mm), Part Status: Active, Inductance: 150 nH, Current Rating (Amps): 57 A.
Інші пропозиції PA3790.151HLT
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PA3790.151HLT PA3790.151HLT Виробник : Pulse Electronics P720.pdf Description: FIXED IND 150NH 57A 0.29MOHM SMD
Tolerance: ±15%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
DC Resistance (DCR): 0.29mOhm
Part Status: Active
Inductance: 150 nH
Current Rating (Amps): 57 A