PA4059.550HLT
PA4059.550HLT Pulse Electronics
Виробник: Pulse Electronics
Power Inductors - SMD 55nH 61A 4.6mm SMT DCR=.20mOhm +/-10%
на замовлення 620 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 9
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 55NH 35A 0.2 MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.224" L x 0.217" W (5.70mm x 5.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 0.2mOhm, Current - Saturation (Isat): 61A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.181" (4.60mm), Part Status: Active, Inductance: 55 nH, Current Rating (Amps): 35 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PA4059.550HLT PA4059.550HLT Виробник : Pulse Electronics Description: FIXED IND 55NH 35A 0.2 MOHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.224" L x 0.217" W (5.70mm x 5.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 0.2mOhm
Current - Saturation (Isat): 61A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.181" (4.60mm)
Part Status: Active
Inductance: 55 nH
Current Rating (Amps): 35 A
на замовлення 257 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
DC Resistance (DCR): 0.2mOhm
Part Status: Active
Inductance: 55 nH
Current Rating (Amps): 35 A