PA4300.103NLT
PA4300.103NLT Pulse Electronics Corporation
P746.pdf
Виробник: Pulse Electronics Corporation
Description: FIXED IND 10UH 1.3A 78 MOHM SMD
на замовлення 1784 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Power Inductors - SMD 10uH SMT Inductor 6.1 x 6.1 x 3mm.
Інші пропозиції PA4300.103NLT
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PA4300.103NLT PA4300.103NLT Виробник : Pulse Electronics Corporation P746.pdf Description: FIXED IND 10UH 1.3A 78 MOHM SMD
на замовлення 13 шт:
PA4300.103NLT PA4300.103NLT Виробник : Pulse Electronics plei-s-a0000327729-1.pdf Power Inductors - SMD 10uH SMT Inductor 6.1 x 6.1 x 3mm