PA4300.182NLT
PA4300.182NLT Pulse Electronics
plei_s_a0000327729_1-2903599.pdf
Виробник: Pulse Electronics
Power Inductors - SMD 1.8uH 6.1 x 6.1 x 3mm
на замовлення 1273 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції PA4300.182NLT
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PA4300.182NLT PA4300.182NLT Виробник : Pulse Electronics Corporation P746.pdf Description: FIXED IND 1.8UH 2.7A 22.1 MOHM