PA4300.332NLT
PA4300.332NLT Pulse Electronics Corporation
P746.pdf
Виробник: Pulse Electronics Corporation
Description: FIXED IND 3.3UH 2.23A 32.5 MOHM
на замовлення 1995 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Power Inductors - SMD 3.3uH SMT Inductor 6.1 x 6.1 x 3mm.
Інші пропозиції PA4300.332NLT
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PA4300.332NLT PA4300.332NLT Виробник : Pulse Electronics Corporation P746.pdf Description: FIXED IND 3.3UH 2.23A 32.5 MOHM
на замовлення 13 шт:
PA4300.332NLT PA4300.332NLT Виробник : Pulse Electronics plei_s_a0000327729_1-2903599.pdf Power Inductors - SMD 3.3uH SMT Inductor 6.1 x 6.1 x 3mm