PA4300.392NLT
PA4300.392NLT Pulse Electronics Corporation
P746.pdf
Виробник: Pulse Electronics Corporation
Description: FIXED IND 3.9UH 2.05A 35 MOHM
на замовлення 1993 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Power Inductors - SMD IND, PWR, 6X6X3 SERIES, SM NPB.
Інші пропозиції PA4300.392NLT
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PA4300.392NLT PA4300.392NLT Виробник : Pulse Electronics Corporation P746.pdf Description: FIXED IND 3.9UH 2.05A 35 MOHM