PA4300.472NLT
PA4300.472NLT Pulse Electronics Corporation
P746.pdf
Виробник: Pulse Electronics Corporation
Description: FIXED IND 4.7UH 1.9A 39 MOHM SMD
на замовлення 1936 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Fixed Inductors 4.7uH SMT Inductor 6.1 x 6.1 x 3mm.
Інші пропозиції PA4300.472NLT
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PA4300.472NLT PA4300.472NLT Виробник : Pulse Electronics Corporation P746.pdf Description: FIXED IND 4.7UH 1.9A 39 MOHM SMD
на замовлення 9 шт:
PA4300.472NLT PA4300.472NLT Виробник : Pulse Electronics -559338.pdf Fixed Inductors 4.7uH SMT Inductor 6.1 x 6.1 x 3mm