PA4300.562NLT
PA4300.562NLT Pulse Electronics Corporation
P746.pdf
Виробник: Pulse Electronics Corporation
Description: FIXED IND 5.6UH 1.76A 44.2 MOHM
на замовлення 1995 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Power Inductors - SMD IND, PWR, 6X6X3 SERIES, SM NPB.
Інші пропозиції PA4300.562NLT
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PA4300.562NLT PA4300.562NLT Виробник : Pulse Electronics Corporation P746.pdf Description: FIXED IND 5.6UH 1.76A 44.2 MOHM