PA4300.682NLT
PA4300.682NLT Pulse Electronics
PA4300.682NLT
Виробник: Pulse Electronics
Description: FIXED IND 6.8UH 1.63A 52MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±30%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.240" L x 0.240" W (6.10mm x 6.10mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 52mOhm Max
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm)
Inductance: 6.8 µH
Current Rating (Amps): 1.63 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 6.8UH 1.63A 52MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±30%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.240" L x 0.240" W (6.10mm x 6.10mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 52mOhm Max, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm), Inductance: 6.8 µH, Current Rating (Amps): 1.63 A.
Інші пропозиції PA4300.682NLT
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PA4300.682NLT PA4300.682NLT Виробник : Pulse Electronics PA4300.682NLT Description: FIXED IND 6.8UH 1.63A 52MOHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±30%
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Material - Core: Ferrite
Inductance: 6.8 µH
Current Rating (Amps): 1.63 A
товару немає в наявності
PA4300.682NLT PA4300.682NLT Виробник : Pulse Electronics plei-s-a0000327729-1.pdf Power Inductors - SMD 6.8uH SMT Inductor 6.1 x 6.1 x 3mm