PA4300.683NLT
PA4300.683NLT Pulse Electronics
plei-s-a0000327729-1.pdf
Виробник: Pulse Electronics
Power Inductors - SMD 68uH SMT Inductor 6.1 x 6.1 x 3mm
на замовлення 1995 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції PA4300.683NLT
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PA4300.683NLT PA4300.683NLT Виробник : Pulse Electronics Corporation P746.pdf Description: FIXED IND 68UH 505MA 364 MOHM