PA4300.684NLT
PA4300.684NLT Pulse Electronics
PA4300.684NLT
Виробник: Pulse Electronics
Description: FIXED IND 680UH 165MA 3.77OHM SM
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.240" L x 0.240" W (6.10mm x 6.10mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 3.77Ohm Max
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm)
Inductance: 680 µH
Current Rating (Amps): 165 mA
на замовлення 12000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 680UH 165MA 3.77OHM SM, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.240" L x 0.240" W (6.10mm x 6.10mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 3.77Ohm Max, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm), Inductance: 680 µH, Current Rating (Amps): 165 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PA4300.684NLT PA4300.684NLT Виробник : Pulse Electronics PA4300.684NLT Description: FIXED IND 680UH 165MA 3.77OHM SM
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Material - Core: Ferrite
Inductance: 680 µH
Current Rating (Amps): 165 mA
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
PA4300.684NLT PA4300.684NLT Виробник : Pulse Electronics plei_s_a0000327729_1-2903599.pdf Power Inductors - SMD 680uH SMT Inductor 6.1 x 6.1 x 3mm