PA4300.822NLT
PA4300.822NLT Pulse Electronics
PA4300.822NLT
Виробник: Pulse Electronics
Description: FIXED IND 8.2UH 1.5A 58.5MOHM SM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±30%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.240" L x 0.240" W (6.10mm x 6.10mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 58.5mOhm Max
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 8.2 µH
Current Rating (Amps): 1.5 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 8.2UH 1.5A 58.5MOHM SM, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±30%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.240" L x 0.240" W (6.10mm x 6.10mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 58.5mOhm Max, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm), Part Status: Active, Inductance: 8.2 µH, Current Rating (Amps): 1.5 A.
Інші пропозиції PA4300.822NLT
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PA4300.822NLT PA4300.822NLT Виробник : Pulse Electronics PA4300.822NLT Description: FIXED IND 8.2UH 1.5A 58.5MOHM SM
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±30%
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Material - Core: Ferrite
Part Status: Active
Inductance: 8.2 µH
Current Rating (Amps): 1.5 A