PA4301.123NLT
PA4301.123NLT Pulse Electronics
pa4300.102nlt
Виробник: Pulse Electronics
Description: FIXED IND 12UH 1.5A 80.6MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.283" L x 0.283" W (7.20mm x 7.20mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 80.6mOhm Max
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 12 µH
Current Rating (Amps): 1.5 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 12UH 1.5A 80.6MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.283" L x 0.283" W (7.20mm x 7.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 80.6mOhm Max, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm), Part Status: Active, Inductance: 12 µH, Current Rating (Amps): 1.5 A.
Інші пропозиції PA4301.123NLT
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PA4301.123NLT PA4301.123NLT Виробник : Pulse Electronics pa4300.102nlt Description: FIXED IND 12UH 1.5A 80.6MOHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Type: Drum Core, Wirewound
Material - Core: Ferrite
Part Status: Active
Inductance: 12 µH
Current Rating (Amps): 1.5 A
товару немає в наявності
PA4301.123NLT PA4301.123NLT Виробник : Pulse Electronics plei-s-a0000327729-1.pdf Power Inductors - SMD 12uH SMT Inductor 7.2 x 7.2 x 3mm