PA4301.183NLT
PA4301.183NLT Pulse Electronics
PA4301.183NLT
Виробник: Pulse Electronics
Description: FIXED IND 18UH 1.21A 93.6MOHM SM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.283" L x 0.283" W (7.20mm x 7.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 93.6mOhm Max
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 18 µH
Current Rating (Amps): 1.21 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 18UH 1.21A 93.6MOHM SM, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.283" L x 0.283" W (7.20mm x 7.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 93.6mOhm Max, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm), Part Status: Active, Inductance: 18 µH, Current Rating (Amps): 1.21 A.
Інші пропозиції PA4301.183NLT
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PA4301.183NLT PA4301.183NLT Виробник : Pulse Electronics PA4301.183NLT Description: FIXED IND 18UH 1.21A 93.6MOHM SM
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Material - Core: Ferrite
Part Status: Active
Inductance: 18 µH
Current Rating (Amps): 1.21 A