PA4301.272NLT
PA4301.272NLT Pulse Electronics
PA4301.272NLT
Виробник: Pulse Electronics
Description: FIXED IND 2.7UH 2.84A 27.3 MOHM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±30%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.283" L x 0.283" W (7.20mm x 7.20mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 27.3mOhm Max
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 2.7 µH
Current Rating (Amps): 2.84 A
Написати відгук
Description: FIXED IND 2.7UH 2.84A 27.3 MOHM, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±30%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.283" L x 0.283" W (7.20mm x 7.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 27.3mOhm Max, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm), Part Status: Active, Inductance: 2.7 µH, Current Rating (Amps): 2.84 A.
Інші пропозиції PA4301.272NLT
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PA4301.272NLT PA4301.272NLT Виробник : Pulse Electronics PA4301.272NLT Description: FIXED IND 2.7UH 2.84A 27.3 MOHM
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±30%
Package / Case: Nonstandard
Type: Drum Core, Wirewound
Material - Core: Ferrite
Part Status: Active
Inductance: 2.7 µH
Current Rating (Amps): 2.84 A
товару немає в наявності
PA4301.272NLT PA4301.272NLT Виробник : Pulse Electronics plei_s_a0000327729_1-2903599.pdf Power Inductors - SMD 2.7uH SMT Inductor 7.2 x 7.2 x 3mm